Op de officiële website van de Olympische Spelen Londen 2012 http://www.olympischespelenlonden.nl wordt uitgelegd op welke wijze tickets voor die spelen te bestellen zijn. De tickets kunnen via de officiële website voor deze spelen alleen worden betaald (dus gekocht) met een creditcard van prefered partner VISA.
Is gezien het feit dat de organisatie van de Olympische Spelen een monopolist is, hier sprake van misbruik van een economische machtspositie?
Op de officiële website van de Olympische Spelen Londen 2012 kunnen vanaf nu toegangskaarten worden gekocht voor de voor die Olympische spelen van volgende jaar.
De tickets voor deze Olympische Spelen in Londen kunnen echter alleen worden betaald met een creditcard van VISA.
